Gra Diesel Center Europejski fundusz rozwoju regionalnego

Diesel Center

Zajmujemy się kompleksową naprawą układów wtryskowych wiodących producentów takich jak BOSCH, DELPHI, DENSO, Zexel, SIEMENS VDO Continental, Stanadyne. Jesteśmy specjalistycznym zakładem naprawiającym zarówno tradycyjne układy wtryskowe składające się z pomp rzędowych z regulatorami mechanicznymi i wtryskiwaczy jedno lub dwustopniowych, pomp EDC rzędowych i rotacyjnych po układy najnowsze takie jak Common Rail, pompy VP 29/30 i VP44, pompowtryskiwacze, układy PLD w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz maszynach rolniczych i budowlanych.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Bosch Diesel Center oraz autoryzowanym Centrum Doskonałości Diesla Delphi COE.

Bosch Diesel Center - to sieć serwisów, które posiadają autoryzację firmy Bosch i oferują pełny program naprawy wtryskiwaczy Common Rail, pomp wysokiego ciśnienia, pompowtryskiwaczy, pomp typu VP29/30/44 oraz pomp wtryskowych i wtryskiwaczy do systemów konwencjonalnych. Aby spełnić wymagania autoryzacji serwisy zobowiązane są do posiadania produkowanych przez firmę Bosch stanowisk probierczych EPS 815 lub EPS 708 wraz z wyposażeniem. Podczas regeneracji wykorzystują one opracowaną przez firmę Bosch technologię naprawy, z którą pracownicy zapoznają się podczas regularnie organizowanych szkoleń technicznych.

Naprawa precyzyjnych elementów układu wtryskowego wymaga posiadania właściwego wyposażenia diagnostycznego i naprawczego oraz wykwalifikowanych, dobrze wyszkolonych i zaangażowanych pracowników. Te elementy można znaleźć w specjalizujących się w naprawach nowoczesnej aparatury wtryskowej serwisach Bosch Diesel Service/Bosch Diesel Centrum.

COE - Centre of Excellence Delphi – to sieć autoryzowanych serwisów - specjaliści diesla przeszkoleni w testowaniu i naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych wszystkich układów wtryskowych diesla Delphi, z zakresu rotacyjnych pomp wtryskowych, pomp i wtryskiwaczy Common Rail, pompowtryskiwaczy EUI i układów pomp jednostkowych EUP.

Naprawiając układ wtryskowy w serwisie BDC GÓRA klient ma pewność wykonania rzetelnej, jakościowej usługi w oparciu o oryginalne części zamienne i technologię firmy Bosch i Delphi oraz gwarancję poprawnej i ekonomicznej pracy silnika. Podzespoły naprawiane bez użycia właściwej technologii i oryginalnych części zamiennych zwykle zawodzą w najmniej spodziewanych okolicznościach, zwiększają zużycie paliwa, mogą powodować przegrzewanie silnika oraz uszkodzenia tłoka. Dlatego należy unikać serwisów które nie posiadają odpowiedniej wiedzy i narzędzi umożliwiających profesjonalną naprawę układów wtryskowych i korzystać z autoryzowanych i certyfikowanych stacji serwisowych takich jak nasza. Każdy podzespół po naprawie musi być wyregulowany i sprawdzony na specjalistycznym urządzeniu testującym. Nasi pracownicy oraz nasz sprzęt przechodzą okresowe audyty dopuszczające nas do autoryzowanych a przez to bezpiecznych dla klienta napraw.

Świadczymy usługi regeneracji elementów układów wtryskowych dla klientów indywidualnych oraz firm transportowych, przedsiębiorstw komunalnych, autoryzowanych serwisów różnych marek pojazdów osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych, warsztatów skupionych w sieci Boscha oraz niezależnych warsztatów w całej Polsce.

KONTAKT

PHU GÓRA SP. JAWNA
ul. Bugajska 18
42-208 Czestochowa

tel./fax 34/ 3636924
tel./fax 34/ 3710425
e-mail: gora@bosch-service.pl