Gra Diesel Center Europejski fundusz rozwoju regionalnego

O firmie

Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej od ponad 20 lat. Od samego początku specjalizujemy się w naprawach układów wtryskowych silników diesla. W 1994 roku jako jeden z pierwszych serwisów w Polsce uzyskaliśmy autoryzację na naprawę pomp wtryskowych i wtryskiwaczy największego producenta aparatury paliwowej na świecie firmy Robert Bosch, a od 1998 roku współpracujemy również z drugim co do wielkości na świecie producentem systemów diesla firmą DELPHI.

Przez te wszystkie lata działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu potrafimy rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy z zakresu naprawy samochodów oraz ich podzespołów takich jak pompy wtryskowe, wtryskiwacze czy pompowtryskiwacze.

Nasza firma poza specjalistycznymi naprawami układów wtryskowych od samego początku działalności zajmuje się również kompleksową naprawą całych pojazdów zarówno osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy i floty samochodowe w zakresie naprawy wszystkich marek pojazdów. Świadczymy usługi w zakresie komputerowej diagnostyki, napraw bieżących i głównych silników, wymiany rozrządów, sprzęgieł, naprawy zawieszenia i układów hamulcowych.

W związku z dynamicznym rozwojem technologii Diesla nasza załoga cały czas przechodzi szkolenia w kraju i za granicą w ośrodkach szkoleniowych Boscha oraz Delphi w celu podnoszenia swoich umiejętności oraz zapewnienia swoim klientom profesjonalnej obsługi na najwyższym, światowym poziomie. Posiadamy najwyższy stopień autoryzacji firmy Bosch oraz Delphi na naprawę tradycyjnych oraz najnowocześniejszych układów wtryskowych w tym Common Rail i pompowtryskiwacze.

Aby zapewnić swoim klientom fachową naprawę najnowszych systemów diesla wyposażyliśmy nasz zakład w najnowocześniejszą aparaturę naprawczą firmy Bosch (m.in. EPS 815, EPS 200, Cambox) oraz Delphi (Hartridge AVM 2PC, Cambox ) umożliwiającą kompleksową naprawę wszystkich elementów układów wtryskowych produkowanych przez największych światowych producentów i stosowanych w większości pojazdów na naszym rynku.

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego. Zgodnie z filozofią firmy Bosch świadczymy usługi o najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i części zamiennych. Oddając samochód do naszego zakładu możesz mieć pewność, że zostanie on naprawiony przez profesjonalistów.

Najważniejsze daty w rozwoju firmy:

  • 1992 powstaje Mechanika Pojazdowa Andrzej Góra
  • 1994 podpisanie umowy autoryzacyjnej Bosch Serwis
  • 1999 podpisanie umowy autoryzacyjnej z firmą Lucas (obecnie Delphi)
  • 2005 przeprowadzka do nowego obiektu w Częstochowie przy ul. Bugajskiej 18
  • 2005 wyposażenie zakładu w stanowisko naprawcze EPS815 wraz z oprzyrządowaniem do naprawy Common Raila oraz VP29/30/44 oraz uzyskanie najwyższego stopnia autoryzacji w sieci Bosch – Diesel -Centrum
  • 2008 wyposażenie zakładu w stanowisko naprawcze Hartridge AVM2PC do naprawy układów Common Rail Delphi oraz uzyskanie najwyższego stopnia autoryzacji
  • 2012-2014 dalsze doposażenie zakładu w najnowocześniejszy sprzęt do naprawy elementów układów diesla m.in. zakup zestawu Bosch 3-stopień do naprawy wtryskiwaczy CR, Cambox Bosch i Hartridge do naprawy pompowtryskiwaczy i pomp jednostkowych

KONTAKT

PHU GÓRA SP. JAWNA
ul. Bugajska 18
42-208 Czestochowa

tel./fax 34/ 3636924
tel./fax 34/ 3710425
e-mail: gora@bosch-service.pl