Czyszczenie
filtrów DPF

Czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF, FAP, FPF oraz katalizatorów w tym DOC i SCR ADBLUDzięki zakupowi najnowocześniejszej maszyny do czyszczenia filtrów cząstek i katalizatorów jakim jest szwajcarskie urządzenie FFSolution FH3 Double uruchomiliśmy nową usługę czyszczenia wodnego filtrów cząstek stałych DPF, FAP, GPF z sadzy i popiołu a także katalizatorów w tym DOC i SCR AdBlue z pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.

Jest to urządzenie klasy premium, które nie ma sobie równych na rynku urządzeń do regeneracji filtrów cząstek. Urządzenie usuwa zarówno sadzę jak i popioły zgromadzone w filtrze, wykonuje test nadciśnienia przed oraz po czyszczeniu, co daje potwierdzenie skuteczności czyszczenia.

Nasza zaawansowana dwudrożna wodna procedura czyszczenia jest skuteczna w przywracaniu filtra do jego pełnej sprawności usuwając ponad 98,5 % sadzy i popiołów. Nasz proces czyszczenia jest przyjazny dla środowiska naturalnego, nie wymaga wycinania ani żadnej modyfikacji układu DPF.Do każdego wyczyszczonego filtra DPF/FAP dostarczamy protokół z wydrukiem z urządzenia zawierający przeciwciśnienie przed oraz po czyszczeniu.

Szwajcarskie urządzenie FFSolution FH3 Double posiada wiele innowacyjnych rozwiązań m.in.: podwójny obieg wody, filtracja 3-5 mikronów czy innowacyjny system suszenia filtrów dzięki zastosowaniu trójfazowego falownika.