O firmie

Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej od ponad 30 lat. Od samego początku specjalizujemy się w naprawach układów wtryskowych silników diesla.

W 1994 roku jako jeden z pierwszych serwisów w Polsce uzyskaliśmy autoryzację na naprawę pomp wtryskowych i wtryskiwaczy największego producenta aparatury paliwowej na świecie firmy Robert Bosch, a od 1998 roku współpracujemy również z drugim co do wielkości na świecie producentem systemów diesla firmą DELPHI.

Przez te wszystkie lata działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu potrafimy rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy z zakresu naprawy samochodów oraz ich podzespołów takich jak pompy wtryskowe, wtryskiwacze czy pompowtryskiwacze.

Nasza firma poza specjalistycznymi naprawami układów wtryskowych od samego początku działalności zajmuje się również kompleksową naprawą całych pojazdów zarówno osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy i floty samochodowe w zakresie naprawy wszystkich marek pojazdów. Świadczymy usługi w zakresie komputerowej diagnostyki, napraw bieżących i głównych silników, wymiany rozrządów, sprzęgieł, naprawy zawieszenia i układów hamulcowych.

W związku z dynamicznym rozwojem technologii Diesla nasza załoga cały czas przechodzi szkolenia w kraju i za granicą w ośrodkach szkoleniowych Boscha oraz Delphi w celu podnoszenia swoich umiejętności oraz zapewnienia swoim klientom profesjonalnej obsługi na najwyższym, światowym poziomie. Posiadamy najwyższy stopień autoryzacji firmy Bosch oraz Delphi na naprawę tradycyjnych oraz najnowocześniejszych układów wtryskowych w tym Common Rail i pompowtryskiwacze.

Aby zapewnić swoim klientom fachową naprawę najnowszych systemów diesla wyposażyliśmy nasz zakład w najnowocześniejszą aparaturę naprawczą firmy Bosch (m.in. Bosch DCI 700, EPS 708, EPS 815, Cambox) oraz Delphi (Hartridge CRI PRO, AVM 2PC, Cambox) umożliwiającą kompleksową naprawę wszystkich elementów układów wtryskowych produkowanych przez największych światowych producentów i stosowanych w większości pojazdów na naszym rynku.

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego. Zgodnie z filozofią firmy Bosch świadczymy usługi o najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i części zamiennych. Oddając samochód do naszego zakładu możesz mieć pewność, że zostanie on naprawiony przez profesjonalistów.