Diesel
Center

Zajmujemy się kompleksową naprawą układów wtryskowych wiodących producentów takich jak BOSCH, DELPHI, DENSO, Zexel, SIEMENS VDO Continental, Stanadyne.

Jesteśmy specjalistycznym zakładem naprawiającym zarówno tradycyjne układy wtryskowe składające się z pomp rzędowych z regulatorami mechanicznymi i wtryskiwaczy jedno lub dwustopniowych, pomp EDC rzędowych i rotacyjnych po układy najnowsze takie jak Common Rail, pompy VP 29/30 i VP44, pompowtryskiwacze, układy PLD w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz maszynach rolniczych i budowlanych.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Bosch Diesel Center oraz autoryzowanym Centrum Doskonałości Diesla Delphi COE.

Bosch Diesel Center - to sieć serwisów, które posiadają autoryzację firmy Bosch i oferują pełny program naprawy wtryskiwaczy Common Rail, pomp wysokiego ciśnienia, pompowtryskiwaczy, pomp typu VP29/30/44 oraz pomp wtryskowych i wtryskiwaczy do systemów konwencjonalnych. Aby spełnić wymagania autoryzacji serwisy zobowiązane są do posiadania produkowanych przez firmę Bosch stanowisk probierczych EPS 815 lub EPS 708 wraz z wyposażeniem. Podczas regeneracji wykorzystują one opracowaną przez firmę Bosch technologię naprawy, z którą pracownicy zapoznają się podczas regularnie organizowanych szkoleń technicznych.

Naprawa precyzyjnych elementów układu wtryskowego wymaga posiadania właściwego wyposażenia diagnostycznego i naprawczego oraz wykwalifikowanych, dobrze wyszkolonych i zaangażowanych pracowników. Te elementy można znaleźć w specjalizujących się w naprawach nowoczesnej aparatury wtryskowej serwisach Bosch Diesel Service/Bosch Diesel Centrum.

 

COE - Centre of Excellence Delphi – to sieć autoryzowanych serwisów - specjaliści diesla przeszkoleni w testowaniu i naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych wszystkich układów wtryskowych diesla Delphi, z zakresu rotacyjnych pomp wtryskowych, pomp i wtryskiwaczy Common Rail, pompowtryskiwaczy EUI i układów pomp jednostkowych EUP.

Naprawiając układ wtryskowy w serwisie BDC GÓRA klient ma pewność wykonania rzetelnej, jakościowej usługi w oparciu o oryginalne części zamienne i technologię firmy Bosch i Delphi oraz gwarancję poprawnej i ekonomicznej pracy silnika. Podzespoły naprawiane bez użycia właściwej technologii i oryginalnych części zamiennych zwykle zawodzą w najmniej spodziewanych okolicznościach, zwiększają zużycie paliwa, mogą powodować przegrzewanie silnika oraz uszkodzenia tłoka. Dlatego należy unikać serwisów które nie posiadają odpowiedniej wiedzy i narzędzi umożliwiających profesjonalną naprawę układów wtryskowych i korzystać z autoryzowanych i certyfikowanych stacji serwisowych takich jak nasza. Każdy podzespół po naprawie musi być wyregulowany i sprawdzony na specjalistycznym urządzeniu testującym. Nasi pracownicy oraz nasz sprzęt przechodzą okresowe audyty dopuszczające nas do autoryzowanych a przez to bezpiecznych dla klienta napraw.

Świadczymy usługi regeneracji elementów układów wtryskowych dla klientów indywidualnych oraz firm transportowych, przedsiębiorstw komunalnych, autoryzowanych serwisów różnych marek pojazdów osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych, warsztatów skupionych w sieci Boscha oraz niezależnych warsztatów w całej Polsce.